MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 15162058
nr 1516 2058
Gungstol
1950/60-tal, Hagafors Möbelfabrik
Kondition: bruksslitage
måndag 23 januari 2023
kl 20:53:18
23 jan
Retro
Läs mer om Retro