MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Gungstol 15162058

nr 1516 2058

Gungstol

1950/60-tal, Hagafors Möbelfabrik

Kondition: bruksslitage

måndag 23 januari 2023
kl 20:53:18

  • Tema
  • 23 jan

Retro

Läs mer om Retro